Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Обговорюємо зміни до деяких законодавчих актів України

У березні 2018 року Президент України та українські парламентарі дозволили органам місцевого самоврядування самостійно визначати час продажу алкоголю, ухваливши законопроект №3149.

Внесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» - «Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад» доповнено пунктом 44’ такого змісту: «Встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці».

Обмеження щодо часу та місць продажу алкогольних напоїв як на національному, так і місцевому рівнях запроваджено у багатьох країнах.

Як мешканці нашого міста ставляться до ухваленого законопроекту, чи потрібно в Карлівці встановлювати обмеження щодо часу та місць продажу алкогольних напоїв?

Надсилайте ваші міркування та пропозиції на електронну адресу міської ради karlivkarada@ukr.net до 20 травня 2018 року.« повернутися до списку новин