Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Хор ветеранів відсвяткував своє 35-річчя

Тридцять п’ять років творчого життя – такий ювілей святкував 27 жовтня  самодіяльний народний хор ветеранів районного будинку культури. На зустріч із улюбленим колективом до великого залу РБК завітали усі небайдужі до чарівного світу музики карлівчани та гості міста.

 Чудова атмосфера, гарний настрій, квіти,  гучні оплески, щирі слова вітання – ось найвища нагорода за 35-річну діяльність хору на чолі з керівником Володимиром Безсмертним.

Привітати поважних ювілярів завітав і міський голова Олександр Наконечний. Він подякував учасникам хору за цінний внесок у культурне життя міста та району, побажав благополуччя, нових творчих здобутків та довгих років життя.

Співучих ветеранів знають далеко за межами Карлівки. Знають, люблять і поважають, адже колектив завжди дарує людям щиру пісню і гарний настрій. Ось і цього дня ювіляри не залишися в боргу перед своїми шанувальниками, виконавши найкращі пісні зі свого репертуару. Тож усі присутні в залі отримали справжню душевну насолоду від майстерного виконання українських пісень – і трепетно-журливих, і грізно-патріотичних, і ніжно-веселих.

 « повернутися до списку новин