Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Представники міської ради взяли участь в нараді з питання реформування військових комісаріатів

Питання створення на базі Карлівського військового комісаріату територіального центру комплектування та соціальної підтримки було обговорено 4 червня на нараді в РДА.

Військовий комісар  Карлівського РВК Сергій Лукаш поінформував присутніх, що реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) забезпечить прозорість в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців ЗСУ та членам їх сімей, удосконалить порядок комплектування військ особовим складом та організацію оборонно-мобілізаційної роботи.

Для реалізації заходів переформування Карлівського районного військового комісаріату у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, за попередніми розрахунками, необхідно 1 111 100 грн. За словами військового комісара, приміщення Карлівського РВК не відповідає вимогам  ТЦК та СП.  Тож на нараді було обговорено також можливість надання  іншого приміщення.« повернутися до списку новин