Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Засідання Громадської ради

Чергове засідання Громадської ради при Карлівській міській раді провела голова ради Ольга Черненко.  В ході засідання опрацьовано питання порядку денного сесії міської ради.

Члени Громадської ради активно обговорили питання встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Карлівки. Було дано ряд рекомендацій на розгляд сесії міської ради, зокрема, щодо ставки орендної плати за землю під городництво. Члени Громадської ради рекомендують залишити цю ставку у 3%.

Серед питань, винесених на розгляд Громадської ради йшлося про організаційні заходи щодо буріння артезіанської свердловини з будівництвом водозабірного пристрою та влаштуванням санітарної зони для питних потреб населення на території м. Карлівки. Усі присутні на засіданні члени ради погодилися, що ця ініціатива має бути впроваджена.

Також підтримала Громадська рада звернення членів Молодіжної ради до депутатського корпусу міської ради щодо закінчення будівництва спортивного майданчика  в мікрорайоні житлових будинків по вул. Полтавський шлях та вул. Незалежності.

Крім іншого, в  ході засідання було обговорено питання трудового архіву та можливість придбання ще одного міського автобуса.

 

 « повернутися до списку новин