Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Участь міського голови Олександра Наконечного в XV Українському муніципальному форумі

XV Український муніципальний форум продовжує багаторічну традицію збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. У його роботі бере участь і Карлівський міський голова Олександр Наконечний.

Це - традиційний щорічний захід, що є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад.

У перший день Форуму відбувся День діалогу з владою.
На Форумі зібралося майже 500 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.
Серед гостей Дня діалогу з владою – Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, народний депутат України, представник Голови АМУ у Верховній Раді України Оксана Продан .
Відкрив захід Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко, який побажав учасникам плідної співпраці та вдалого діалогу.
 

 

 « повернутися до списку новин