Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

З 1 жовтня 2019 року змінюється порядок отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово- комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року запроваджується механізм надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Вказаною постановою затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у г рошовій формі.

Порядком передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова. Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

За заявою пільговика надання пільги може проводитися у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком. Реквізити рахунку мають бути вказані в заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати жтлово-комунальних послуг (сума якої перевищує 340 грн.) про що орган соціальногозахисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

За отриманням інформації з питань нарахування пільг звертатися до управління         соціального захисту населення за   адресою: м.Карлівка,

вул.Полтавський шлях,54 а.

Щодо спожитих послуг, нарахованих сум за послуги, розмір заборгованості (переплати) - до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.« повернутися до списку новин