Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

В рамках програми «Маршрути успіхів» - візит до Гребінківської ОТГ

Сьогодні, 02 серпня, міський голова Олександр Наконечний бере участь в навчальному візиті до м. Гребінка для вивчення позитивного досвіду роботи Гребінківської міської ОТГ.

Полтавське регіональне відділення Асоціація міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) реалізує загальнонаціональну Програму навчальних візитів «Маршрути успіхів», під час яких посадові особи органів місцевого самоврядування з різних областей України обмінюються практичним досвідом вирішення питань у різних сферах життєдіяльності міста, відвідують комунальні підприємства та інші об’єкти.

Гребінківська міська ОТГ була створена в жовтні 2017 року. Вивчити досвід колег зібралося значна кількість учасників - членів Полтавського регіонального відділення АМУ. Тема заходу: «Основні аспекти децентралізації влади та ефективного управління ресурсами на прикладі Гребінківської ОТГ».

В рамках навчального візиту заплановано відвідування закладів освіти, міського Будинку культури, спортивного комплексу та музею.« повернутися до списку новин