Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Питання на стадії обговорення

Занедбане приміщення спортивного комплексу, що розташоване в парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України може бути придбано міською радою.

Про це йшлося під час особистої зустрічі міського голови Олександра Наконечного із генеральним директором Карлівського машинобудівного заводу Валерією Калашник.

Ініціатива щодо обговорення даного питання виникла в результаті хибних сподівань міської ради на порозуміння з районною владою стосовно функціонування спортивних секцій в місті. Це стосується, зокрема, оренди приміщення для занять дітей в спортивних секціях. Приміщення в районному будинку культури не відповідає цільовому призначенню для занять спортом, особливо важкого, як  гирьовий.

Шукаючи альтернативне рішення, міський голова Олександр Наконечний попередньо обговорив із генеральним директором Карлівського машинобудівного заводу Валерією Калашник можливість придбання спорткомплексу в парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України на умовах розстрочки платежів.

Це приміщення призначене для занять спортом, відповідає усім вимогам для тренувань. Відремонтований спортивний комплекс буде зонований під різні спортивні секції, відвідувати його матимуть можливість і діти, і дорослі.

Наразі перемовини тривають.« повернутися до списку новин