Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Карлівський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській обл. інформує

Карлівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, який розташований за адресою : м. Карлівка, вул. Симоненка, 1, каб. 43 (час роботи з 9.00 до 18.00 години) електронна адреса: pll2_probation@ukr.net, телефон для довідок 095-24-10-754, запрошує для співпраці

та з метою взаємодії в сприянні органу пробації у здійсненні наглядових заходів і проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації волонтерів.

Взаємодіючи із відділом пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, - ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим відділом зможе прийняти в цьому участь шляхом: допомоги в зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Карлівка, вул. Симоненка, 1, каб. 43, Полтавська область.

Старший інспектор Карлівського районного відділу Ілля Мелещенков« повернутися до списку новин