Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Засідання виконавчого комітету 20.08.2019 р.

Про підготовку комунальних служб до роботи в осінньо-зимовий період, про встановлення обмежувачів руху, про затвердження плану заходів до свят – питання, що розглядалися на черговому засіданні виконавчого комітету.

Начальник відділу містобудування і архітектури Оксана Павленко поінформувала присутніх про стан підготовки Карлівського ВУЖКГ та КП «Карлівка Новатор» до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Були визначені та затверджені основні заходи з підготовки підприємств до опалювального періоду.

Наступні три питання стосувалися встановленню дорожніх знаків та обмежувачів руху в м. Карлівка. Так, члени виконкому прийняли рішення: встановити вказівні знаки видимості напрямку руху транспортних засобів по пров. Спартака, вул. Левада, на сполученні вул. Промислової та вул. Гурамішвілі; встановити обмежувачі руху автотранспорту по пров. Спартака; встановити дорожній знак «В’їзд заборонено» по пров. Спартака.

Далі виконкомом було затверджено План заходів до Дня Прапора та Дня Незалежності України, а також План заходів до Дня міста, святкування якого відбудеться 21 вересня.  « повернутися до списку новин