Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

З 1 вересня зросте заробітна плата педагогів дошкільної, позашкільної та професійної освіти

     Постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року № 695 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 22» Кабінет Міністрів України підвищив з 1 вересня 2019 року на 10 відсотків посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок місцевих бюджетів і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році. Йдеться про педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та інших педагогічних працівників, окрім тих, заробітна плата яких фінансується з освітньої субвенції, жодних компенсаторних механізмів місцевим бюджетам із державного бюджету на виконання цієї постанови не передбачено.

Хочеться вірити в те, що районна державна адміністрація спільно з депутатським корпусом районної ради, ефективно розподілить наповнений платниками районний бюджет, без залучення коштів сільських та міської громади.

Включивши додаткові механізми наповнення бюджету, наприклад надходження від прибуткового податку, держава розраховує на забезпечення підвищених педагогічним працівникам соціальних стандартів.

Міська рада« повернутися до списку новин