Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Члени Молодіжної ради взяли участь в навчанні з підготовки шкільних проектів

2-3 вересня на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» відбувся семінар-тренінг з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року, участь в якому взяли двоє юних карлівчан - членів Молодіжної ради при Карлівській міській раді.

Станіслав Мацак (ЗОШ № 1) та Тимур Коваль (ЗОШ № 4), за результатами відбору, увійшли в сотню обраних із 177 бажаючих взяти участь у семінарі-тренінгу. При відборі кандидатів на участь у заході враховувалися мотивація, готовність долучитися до вирішення проблем свого навчального закладу.

У програмі семінару-тренінгу – лекційні заняття з бюджетної тематики, представлення та обговорення покрокової карти участі в конкурсі, робота в групах із розробки проектів, воркшоп «Рекламуй свій проект», обговорення та дискусії тощо.

Навчання проводили фінансисти, науковці, працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій.

Учасники семінару-тренінгу отримали сертифікати про проходження навчання, а головне – необхідні знання для реалізації власних проектів.

 « повернутися до списку новин