Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

У громад хочуть відібрати кошти

Довгоочікувані кошти субвенції на соціально-економічний розвиток, які вже почали надходити на рахунки місцевих бюджетів, тепер хочуть відібрати.

За попередньою інформацією, Державною казначейською службою України на виконання доручення Міністерства фінансів України проводяться заходи щодо призупинення проведення видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок коштів відповідної субвенції, перерахованої у вересні 2019 року, без надання пояснень та законодавчих підстав щодо здійснення таких операцій.

Карлівська громада на облаштування об’єктів соціальної та економічної сфер мала отримати 12,1 млн. грн.. Наразі вже надійшло  3,9 млн. грн.. За ці кошти планується виконати в місті ремонти доріг та тротуарів, облаштувати об’єкти інфраструктури. Роботи вже розпочалися. тож призупинення проведення відповідних видатків викликає занепокоєння. Разом з тим, Карлівська міська рада добровільно повертати кошти не погоджується.

На цьому наголошує і Асоціація міст України, яка звертає увагу органів місцевого  самоврядування на відсутність законодавчих підстав щодо надання ОМС згоди на проведення операцій із відкликання коштів з рахунків місцевих бюджетів.

 


 « повернутися до списку новин