Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Участь міського голови в конгресі

Міський голова Олександр Наконечний бере участь в Першому цифровому українському конгресі «Цифрова трансформація демократії. Громада в смартфоні».

Сьогодні, 27 вересня 2019 року, в м. Києві проходить Перший цифровий український конгрес "Цифрова трансформація демократії. Громада в смартфоні". Організатор заходу Асоціація малих міст України.
Даний захід став однією з найбільших комунікаційних платформ для малих міст України і присвячений розвитку концепції Smart City.
Захід об’єднав представників органів місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, центральних органів державної влади, впливових організацій громадянського суспільства, представників офісів міжнародних програм технічної допомоги, експертів та представників бізнесу в області Smart технологій.
Впровадження цифрових технологій в управлінні містом сьогодні є реальною необхідністю. Формування спільного підходу органами державної влади та органами місцевого самоврядування в наданні доступу до адміністративних, інформаційних та соціальних послуг, їх інтеграції, розпоряджання своїми електронними інформаційними ресурсами, вирішення питання безпеки та захисту даних – ключові питання заходу.« повернутися до списку новин