Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відсвяткували День села

Рішенням тридцять третьої позачергової сесії міської ради сьомого скликання від 25 жовтня 2018 року було визначено дати святкування Дня села Солона Балка – 20 жовтня та Дня села Іванівка – 25 жовтня.

В рамках святкування Дня села Солона Балка, на прохання місцевих жителів, 25 жовтня було урочисто встановлено та освячено придорожнього поклонного  хреста при в’їзді до села. Освячення здійснив настоятель Іоано-Предтеченської церкви Олександр Білик. Після завершення чину освячення та спільної молитви отець Олександр побажав присутнім, щоб Сила Хреста Господнього берегла всіх, хто буде проходити чи проїздити біля цього місця.

А подарунком до Дня села мешканцям Іванівки стало встановлення нової зупинки громадського транспорту. Тепер очікування автобусу буде комфортним за будь-яку погоду.  

З нагоди свята, 26 жовтня, в с. Іванівка відбулося урочисте привітання та концертна програма. До присутніх з вітальним словом звернувся секретар Карлівської міської ради Олег Стовбун та депутат міської ради по округу Леонід Гончар, який також завітав на свято не з порожніми руками. Він подарував малечі солодощі, а трьом старожилам села м’якенькі і теплі постільні речі.

Продовженням святкового дня став концерт за участі аматорів районного будинку культури.

 

 « повернутися до списку новин