Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

У задоволенні позовних вимог відмовлено

По трьох справах за позовами Головного управління Держпродспоживслужби  до КП «Карлівка Новатор» Господарський суд Полтавської області відмовив у повному обсязі.

З травня по жовтень 2019 року в проваджені Господарського суду Полтавської області знаходилися три справи за позовами Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області до комунального підприємства «Карлівка Новатор» про визнання несправедливим  та недійсним договору про надання послуги з управління  багатоквартирним будинком у м. Карлівка, укладеного між комунальним підприємством «Карлівка Новатор» та співвласниками  багатоквартирних будинків за адресами: вул. Полтавського полку, 1, вул. Полтавський шлях, 163, вул. Полтавський шлях, 165.

За клопотанням Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області Господарський суд залучив у вересні 2019 року співвідповідачем по трьох справах Карлівську міську раду Полтавської області.

Позивач - Головне управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області – просив суд визнати несправедливим  та недійсним договір про надання послуги з управління  багатоквартирним будинком з моменту його укладання, в зв’язку із завищеною (на їхню думку) ціною послуг з управління багатоквартирним  будинком і в зв’язку з тим, що договір з управителем - комунальним підприємством «Карлівка Новатор» - від імені співвласників  багатоквартирного будинку був підписаний Карлівським міським головою.

10 жовтня та 31 жовтня 2019 року  Господарським судом Полтавської області прийнято рішення, в якому Головному управлінню Держпродспоживслужби в Полтавській області у задоволенні позовних вимог до комунального підприємства «Карлівка Новатор» та до Карлівської міської ради щодо визнання несправедливим  та недійсним договору про надання  послуги з управління  багатоквартирним будинком у повному обсязі відмовлено.

 

 

 

 

      « повернутися до списку новин