Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Наші гирьовики – в числі переможців Чемпіонату світу!

Завдяки сприянню комунальної установи «Спортивне товариство «Карлівка», розумінню та підтримці депутатів Карлівської міської ради було виділено кошти на відрядження  на Чемпіонат світу з гирьового спорту двох наших спортсменів: інструктора-методиста з фізкультури та спорту, заслуженого майстра спорту Олега Коломійця та кандидата у майстри спорту Артема Дуленка.

Комунальною установою «Спортивне товариство «Карлівка» було профінансовано всі необхідні витрати, пов’язані з поїздкою.

Результати наших земляків вражають! Олег Коломієць – чемпіон світу! У ваговій категорії 85 кг. серед дорослих він здобув «золото» (ривок 200 р.), «срібло» (поштовх 122 р.) та «срібло» (сума двоборства 222 б.).  Артем Дуленко у ваговій категорії 85 кг. серед юніорів здобув «бронзу» (поштовх 82 р., ривок 92 р., сума двоборства 128 б.).

За підсумком національна збірна України на Чемпіонаті світу з гирьового спорту в Сербії зайняла друге місце серед юніорів та дорослих!

Вітаємо наших чемпіонів, Олега Коломійця та Артема Дуленка з блискучою перемогою! Бажаємо їм легких стартів, світових рекордів і нових досягнень, які прославлять Карлівщину далеко за її межами.

 

              Начальник КУ «Спортивне товариство «Карлівка» Світлана Яковлєва.

 « повернутися до списку новин