Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади апарату Карлівської міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу ДАБК апарату Карлівської міської ради 28 листопада відбулося засідання конкурсної комісії.

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу ДАБК апарату Карлівської міської ради подала документи 1 особа. Відповідно до рішення конкурсної комісії кандидат допущений до участі у конкурсі.

Кандидату проведено письмовий іспит за попередньо складеними за встановленою формою та затвердженими головою конкурсної комісії екзаменаційними білетами. Кожен білет містив п'ять питань на перевірку знання Конституції України, Закону України «Про державну службу», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та питань професійного напрямку.

Конкурсною комісією на підставі розгляду поданих документів, іспиту та співбесіди з кандидатом, який складав іспит, буде оголошено результат в термін, передбачений законодавством.



« повернутися до списку новин