Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Підвищили кваліфікацію

12 грудня в Полтавському ЦППК завершився курс навчання за програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування», в якому брали участь і спеціалісти Карлівської міської ради.

Навчання відбувалося в 3 етапи, з яких один дистанційний та два очні,  на базі Полтавського ЦППК. Програму було розроблено відповідно до потреб органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Впродовж листопада – грудня учасниками семінару було розглянуто такі теми, як  сучасні ЗМІ, прес-служба та її завдання, робота працівників прес-служб; вміння створювати повідомлення, прес-релізи, оголошення, анонси, фото та відео репортажі; вміння створювати цікаві для ЗМІ приводи; підготовка та участь в інтерв’ю; використання сучасних інформаційних технологій у роботі ЗМІ (технічні засоби, соціальні мережі); робота в умовах надзвичайних і кризових ситуацій; етика (норми) поведінки комунікацій зі ЗМІ та інші.

Після навчання учасники курсу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.« повернутися до списку новин