Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

41 сесія міської ради – за що проголосували і що не прийняли

11 грудня відбулося засідання 41 сесії міської ради сьомого скликання. Головне питання порядку денного - міський бюджет на 2020 рік.

Але спершу було заслухано звіт міського голови Олександра Наконечного про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2019 рік. Після уточнюючих запитань-відповідей, звіт прийнято до відома.

 

Жвавим було обговорення Програми соціально-економічного розвитку м. Карлівки на 2020 рік та міського бюджету Карлівської міської ради на 2020 рік. Після тривалої дискусії більшістю голосів рішення не були прийняті.

Не прийняли депутати рішення і щодо надання згоди на безоплатну передачу спортивного майданчика з балансу Карлівського ВУЖКГ на баланс КУ «Спортивне товариство «Карлівка» та щодо безоплатної передачі комунального майна майданчика для занять танцями з балансу Карлівської міської ради на баланс КУ «Спортивне товариство «Карлівка». Не були ухвалені розпорядження міського голови в міжсесійний період, а також не прийнято рішення про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Карлівської міської ради.

 

Решту проектів рішень депутати ухвалили, враховуючи пропозиції та зауваження постійних депутатських комісій міської ради.

 « повернутися до списку новин