Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Чергове засідання Молодіжної ради при Карлівській міській раді відбулося 16 грудня

На порядку денному було внесення змін до персонального складу Молодіжної ради, обрання нового заступника голови Молодіжної ради та інші організаційні питання.

За підсумками засідання новим заступником голови Молодіжної ради було обрано Тимура Коваля. Також було сплановано роботу ради на перше півріччя 2020 року. Погоджено проект рішення про створення офіційної фейсбук-сторінки Молодіжної ради.

Не залишилося поза увагою членів Молодіжної ради питання сприяння організації змістовного дозвілля молоді. Зокрема, було вирішено направити звернення до Карлівської міської ради з пропозицією будівництва в м. Карлівці спортивного майданчика для занять тенісом.

В питанні «Різне» було також розглянуто звернення до Карлівської міської ради щодо надання допомоги в підвезенні учнів шкіл міста до місця проведення обласник предметних олімпіад та захисту наукових робіт МАН.

 

В ході засідання всім членам Молодіжної ради при Карлівській міській раді було урочисто вручено посвідчення депутата Молодіжної ради І скликання.

 « повернутися до списку новин