Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Знову маніпуляції

На порозі 2020 рік. Але передноворічна метушня не залишила поза увагою карлівчан результати чергової сесії міської ради.

Як розпочнеться новий рік без прийнятого бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста турбує багатьох містян, адже без цих надважливих документів зупинеться робота комунальних служб, не розпочнеться ремонт доріг, не реалізовуватимуться міські соціальні програми, зокрема відшкодування проїзду в міському транспорті, підвезення школярів  тощо.

Через погрози, маніпуляції, тиск на депутатів міської ради заступника голови районної ради Сергія Якуби, голови районної ради Юрія Ткачова, депутата районної ради Миколи Олексієнка рішення з прийняття міського бюджету на 2020 рік та Програми соціально-економічного розвитку були зірвані. Ці політикани, нехтуючи  добробутом простих карлівчан, заради своїх брудних цілей йдуть напролом, не гребують у своїх ганебних вчинках і підтримкою депутата обласної ради Юрія Кобченка.

Неприпустимою є  поведінка цих осіб  - безпідставні звинувачення, образи та  нісенітні  вимоги і заяви. Зокрема, коли керівник комунальної установи «Спортивне товариство «Карлівка» вкотре звернулася до районної ради з проханням надати приміщення для занять гирьовим спортом, Микола Олексієнко під час засідання постійної депутатської комісії районної ради мав нахабство заявити, мовляв, ми закриємо КУ «Спортивне товариство «Карлівка». Постає питання: а хто це «ми» та чи не забагато ви на себе берете?

Запевняю, що попри всі намагання зірвати прийняття бюджету та Програми соціально-економічного розвитку, ми їх обов’язково приймемо. Місто і надалі буде розбудовуватися, спорт розвиватися, вулиці освітлюватися, дороги ремонтуватися. Ми не дозволимо спаплюжити усі добрі справи, які за ці роки нам вдалося зробити для міста і карлівчан. З Божого благословення розпочнемо новий рік із успішної реалізації нових завдань на благо громади.

З прийдешніми Вас святами!

 

                                                                                                                                Міський голова Олександр Наконечний« повернутися до списку новин