Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Карлівській громаді бути!

20 грудня міський голова Олександр Наконечний взяв участь в нараді Міністерства розвитку громад та територій України, на якій відбулося обговорення перспективного плану Полтавської області, в тому числі і Карлівського району.

На відміну від попереднього проекту формування спроможних територіальних громад Карлівського району, Полтавська облдержадміністрації представила новий, де значаться три громади: Мартинівська, Ланнівська та Карлівська. Міський голова Олександр Наконечний  виступив за те, щоб район не рвали. На що заступник міністра поцікавився, чому не приїхав на засідання Мартинівський сільський голова, та не висловив власну думку.

У відповіді Олександр Наконечний зауважив, що на засідання прибули ті, хто зацікавлений в подальшому розвитку громади. Зокрема, він висловлює позицію більшості стосовно приєднання с. Федорівки до м. Карлівки, а не до с. Ланни, як представила облдержадміністрація. На це є багато об’єктивних причин: рішення сесії Федорівської сільської ради про об’єднання з Карлівською громадою, аналогічна думка мешканців села, територіальне з’єднання Федорівки і Карлівки (вулиці цих населених пунктів переплітаються) тощо.

Окремо на засіданні розглядалося  питання про процес об’єднання  Карлівської громади, який попередній губернатор Полтавської області просто зарубав. У чиновників з міністерства було багато питань до полтавський колег. Їм було поставлено завдання ретельно розібратися в цьому питанні. Тому є надія в наданні позитивного висновку.

Всупереч всьому, Карлівській громаді бути! Карлівка процвітатиме!  

 

 « повернутися до списку новин