Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Депутати працювали в комісіях

Протягом тижня відбулися засідання постійних комісій Карлівської міської ради: з питань депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів; з питань законності та охорони громадського порядку; з питань житлово-комунального господарства; з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та санітарного стану.

Під час роботи в комісіях депутати опрацювали ряд важливих питань, зокрема, добудови спортивного майданчика по вул. Полтавський шлях 42/2, реконструкції вуличного освітлення пішохідних переходів на перехресті вул. Успенської, Радевича з вул. Полтавський шлях та пішохідного переходу по пров. Ніколаєвського, встановлення камер відеоспостереження тощо.

Крім того, обговорили питання капітального ремонту даху в житлових будинках по вул. Незалежності, 3, Полтавського полку, 3, Гурамішвілі, 12.

Депутатами були внесені конкретні пропозиції щодо покращення благоустрою міста, намічені плани робіт та графіки засідань комісій.

В ході засідань комісій депутати обговорили законопроєкт змін до Конституції України щодо децентралізації та висловили непогодження запропонованим змінам. Також було вирішено направити звернення до уряду із закликом провести належне обговорення і доопрацювати проєкт Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» .« повернутися до списку новин