Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Карлівський пологовий будинок припинить свою роботу з 1 березня 2020 року через невідповідність вимогам медичної реформи.

Карлівський пологовий будинок припинить свою роботу з 1 березня 2020 року  через невідповідність вимогам медичної реформи.

Що ж стало причиною?

Карлівський пологовий будинок вважається малопотужним, адже кількість пологів за минулий рік склала 106. Щоб його не закривали, має бути кількість пологів не менше, ніж 500 на рік. Вагітних жінок будуть направляти до пологового будинку  Полтави.

Все це бюрократичні дані, за якими стоять потреби наших громадян. Керівництво району могло б винайти можливість та кошти для продовження роботи пологового будинку до закінчення медичної реформи.

Карлівська міська рада глибоко занепокоєна такими змінами. Негативні наслідки такого «Реформування» торкнуться  сфери інтересів  мешканців нашого міста та району в частині можливості реалізації права на якісну акушерську та гінекологічну допомогу.

Практично кожен з нас або наших рідних стикається з необхідністю отримання якісної акушерської або гінекологічної допомоги в повсякденному житті. Замисліться над тим, яким чином буде надаватися ця допомога в нашому місті після «реформування», і хто має заплатити своїм життям внаслідок подібних «реформ»…« повернутися до списку новин