Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

25 лютого відбулося урочисте відкриття секції гирьового спорту в м. Карлівці.

Завдяки підтримці Карлівської міської ради комунальною установою «Спортивне товариство «Карлівка» було орендовано та облаштовано приміщення для занять гирьовим спортом, закуплено необхідний спортивний інвентар.

Наразі триває набір в секцію, заняття в яких проводитимуть досвідчені спортсмени, які досягли неабияких успіхів в цьому виді спорту, як в Україні, так і на світовій арені – Олег Коломієць та Микола Ткаченко.

Хочу наголосити, що урочистій події передувала кропітка робота щодо домовленостей з ТОВ «Дніпропромліт» з виготовлення гирь, які відповідатимуть міжнародним стандартам. За роки незалежності України жоден завод в країні не виготовляв таких гирь! Тож висловлюємо щиру подяку директору ТОВ «Дніпропромліт» Денису Усенку за розуміння та співпрацю, а працівникам заводу за якісну роботу!

Відтепер спортсмени нашого краю мають унікальну можливість під час тренувань використовувати гирі українського виробництва ТМ "Полтавський еталон", досягати нових вершин та прославляти рідну Карлівщину в Україні та світі!

 

      Начальник КУ «Спортивне товариство «Карлівка» Світлана Яковлєва.

 

 

 « повернутися до списку новин