Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

3 квітня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради в оновленому складі

Спершу було заслухано головного лікаря  КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» Олександра Сіренка та головного  лікаря КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Терентьєву щодо  епідеміологічної ситуації, що склалася в місті.

За інформацією, що прозвучала, станом на 03.04.2020 року на стаціонарному лікуванні знаходяться 64 хворих. Хворих на пневмонію – 12 (7 дорослих , 5 дітей ). Стан хворих не тяжкий, результат на коронавірус негативний.

На території лікарні встановлено тимчасовий пункт прийому та сортування хворих (намет), який запрацює у разі загострення епідеміологічної ситуації в районі.

Наразі лікарня має потребу в забезпеченні сертифікованими респіраторами 2-3 класу, яких, нажаль, зараз немає в продажу. Також великою проблемою є відсутність апарату штучної вентиляції легень експертного класу. Апарат ШВЛ середнього класу було закуплено, його надходження очікується 10 квітня.

Секретар ради Олег Стовбун запевнив, що міська рада сприятиме придбанню апарату ШВЛ експертного класу, а також надаватиме посильну допомогу на реалізацію заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території міста захворювання.

Щодо заходів, виконавчий комітет ухвалив рішення їх посилити до скасування карантину на території України.

В ході засідання були прийняті рішення: «Про вжиття заходів щодо повернення житлового приміщення (квартири) №2 по вул. Промислова, 19 в м. Карлівка на баланс КП «Карлівка Новатор»; «Про погодження КП «Карлівка Новатор» вартості платних послуг» (на дезінфекцію будинків для ОСББ та ЖБК); «Про взяття на квартирний облік»; «Про погодження режиму роботи»; «Про створення нового складу житлової комісії при виконавчому комітеті Карлівської міської ради»; «Про стан роботи зі звернення громадян, що надійшли до Карлівської міської ради протягом І кварталу 2020 року».

Члени виконавчого комітету одноголосно погодили Карлівському ВУЖКГ вартість ритуальної послуги на літній період в сумі 1251,0 грн.

Також було  розглянуто звернення ГО «Ветеранське братерство Карлівщини» щодо поновлення в парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України символіки національно-визвольного руху в Україні. Виконком прийняв рішення доручити Карлівському ВУЖКГ встановити на території парку  державну символіку України, символіку міста Карлівки та символіку національно-визвольного руху.  

 

 « повернутися до списку новин