Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Неможливого не буває

Щороку мешканці міста Карлівки все більше обурюються ганебним станом перехресть центральної дороги по вул. Полтавський шлях (Р-11). І здавалося б, що цю проблему не можна вирішити ніяк. Але…

Так як дорога Р-11, яка перетинає місто, разом зі з’їздами, перехрестями та тротуарами знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг, тобто в державній власності, Карлівська міська рада не має права використовувати кошти міського бюджету на її ремонт.
Разом з тим міська рада неодноразово зверталася до Служби автомобільних доріг щодо ремонту даної дороги. І хоча який-ніякий ямковий ремонт щороку робився, з’їзди на перехрестях в Карлівці залишалися вщент розбитими.
На всі листи міської ради з проханнями зробити ремонт перехресть в м. Карлівці по вул. Полтавський шлях Служба автодоріг відповідала, що коштів на це немає.
Але, якщо бути наполегливим і не зважати на відписки, то результат не забариться. Нещодавно депутат обласної ради Юрій Кобченко особисто звернувся до заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Євгена Грекова посприяти у вирішенні наболілого питання ремонту перехресть дороги Р-11 в межах міста, і його звернення було почуто.
Як результат перемовин – ремонт перехресть по вул. Успенській, вул. Радевича, вул. Незалежності виконано в найкоротший термін. Наразі вирішується питання щодо ремонту інших перехресть.
Карлівська міська рада висловлює подяку усім, хто допомагає місту у вирішенні наболілих питань. Спільними зусиллями буде вирішено не одну проблему. Сподіваємося на розуміння і активну участь громадян в поліпшенні життя міста.

 « повернутися до списку новин