Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Закуплено захисні маски

Доки захисні маски в умовах пандемії коронавірусу залишаються дефіцитним товаром в аптеках міста, Карлівська міська рада закупила тришарові захисні маски для потреб населення.

Насамперед 1000 масок направили в Карлівський територіальний центр надання соціальних послуг. Наразі працівники терцентру працюють в штатному режимі. Щодня вони навідують людей похилого віку – доставляють їм речі першої необхідності, продукти харчування та ліки, а тому додатково потребують засобів індивідуального захисту.
Також більшу частину захисних масок соціальні працівники роздадуть малозабезпеченим, людям похилого віку та особам з інвалідністю.
На запит Карлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; управління Державної казначейської служби України у Карлівському районі; Карлівського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, відділу освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації, Карлівського районного військового комісаріату щодо надання допомоги в забезпеченні засобами захисту, Карлівська міська рада також надасть необхідну кількість масок.
Надалі міська рада запланувала закупити ще партію захисних масок для потреб громадян.

 

 « повернутися до списку новин