Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Порозуміння дає результати

     Карлівська міська рада висловлює щиру подяку голові Полтавської обласної державної адміністрації Олегу Синєгубову, його заступнику Євгену Грекову та депутату обласної ради Юрію Кобченку за порозуміння та сприяння у вирішенні наболілого питання ремонту з’їздів перехресть дороги Р-11 (вул. Полтавський шлях) в межах міста Карлівки .

      Як не прикро визнавати, але до цього часу міська рада не змогла знайти спільну мову ні з колишнім головою Полтавської облдержадміністрації, ні з керівництвом автомобільних доріг в Полтавській області. Вміння депутата обласної ради Юрія Кобченка донести проблему і переконати прислухатися до його аргументованих доводів щодо її вирішення вкотре дали свої результати. Наразі між міською радою та обласним керівництвом знайдено порозуміння. І Карлівка вже не є «зоною відчуження», як колись було сказано. Сподіваємося і на подальшу співпрацю.

     Будемо вдячні всім, хто сприятиме у вирішенні нагальних проблем міста, яких ще дуже багато. Маємо надію, що не залишить поза увагою вирішення наболілих питань карлівчан і народний депутат нашого округу. Карлівська міська рада завжди відкрита до діалогу та співпраці.  

 « повернутися до списку новин