Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Відбулася 45 сесія міської ради

28 квітня відбулося засідання сорок п’ятої сесії міської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 19 депутатів. На порядок денний винесено 16 питань.

Спершу було затверджено звіт виконання міського бюджету за І квартал 2020 року по доходах в сумі 10 639 594 грн., по видатках в сумі 8 500 232 грн.

До розподілу запропоновано 985 828 грн. Рішенням сесії їх направлено: Карлівському ВУЖКГ на благоустрій міста та ремонт доріг; КП «Карлівка Новатор» на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду, на забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства тощо; міській раді на послуги з надання громадянам архівних довідок, розроблення детального плану ДНЗ с. Солона Балка, на субвенцію з міського бюджету для районної лікарні на придбання інсуліну та захисних костюмів для медперсоналу та на придбання пально-мастильних матеріалів Карлівському районному сектору ГУ ДСНС.

В ході роботи депутатами міської ради прийнято рішення «Про внесення змін до рішення 15 сесії Карлівської міської ради шостого скликання від 08.02.2012 року «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців з 1 січня 2012 року». Було вирішено для платників податку І та ІІ груп, робота яких заборонена на час карантину, встановити ставку єдиного податку в розмірі 0% з 01.05.2020 р. по 31.05.2020 р.

Також на пленарному засіданні депутати прийняли рішення «Про погодження проекту рішення щодо встановлення погруддя Підгорного М.В., як почесного громадянина міста Карлівки». Після висновку Українського інституту національної пам’яті щодо правомірності цих дій, в центральній частині міста Карлівки буде встановлено погруддя Підгорного М.В., як першого почесного громадянина міста.

На засіданні було розглянуто ряд земельних питань та прийнято відповідні рішення.

 

 « повернутися до списку новин