Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Карантин - не завада для пошуку роботи

Карантин став серйозним викликом для сфери зайнятості. В Україні, як і в інших державах, відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних.

Навіть у період обмежувальних заходів Державна служба зайнятості докладає зусиль, щоб надати роботу максимально можливій кількості громадян, а для тих, кому на даний момент немає підходящої роботи, призначити допомогу по безробіттю.

Одним із варіантів пошуку роботи є розміщення свого резюме на сторінках соціальних мереж, зокрема на сайті ДСЗ в Персональному кабінеті. Крім цього, там можна знайти багато інформації стосовно взаємодії із службою зайнятості. Для повноцінної роботи на сайті ДСЗ потрібно зареєструватися та підключити Персональний кабінет за допомогою фахівця служби зайнятості. Також, там є актуальна інформація стосовно проведення фахівцями з профорієнтації вебінарів з  різної тематики, зокрема, із порадами при створенні власного резюме. Якщо особа потребує такої допомоги або бажає відвідати вебінари, їй необхідно зв’язатись за контактним телефоном або електронною адресою із своїм кар’єрним радником, він, в свою чергу, направить на консультацію до профільних спеціалістів, які допоможуть створити актуальне та конкурентоспроможне резюме для активного пошуку роботи.

 (05346) 23705 Телефон Карлівської районної філії

www.dcz.gov.ua Сайт Державної служби зайнятості  

 « повернутися до списку новин