Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом в.о. міського голови Олега Стовбуна та першого заступника міського голови Сергія Бобрицького в понеділок, 10 серпня, відбулася апаратна нарада  за участю начальників відділів міської ради та керівників комунальних підприємств,  на якій було окреслено заходи на найближчий період.

В.о. міського голови Олег Стовбун дав доручення начальнику Карлівського ВУЖКГ Любові Гончаренко вирішити питання косіння бур’яну по вул. Гурамішвілі біля автобусної зупинки; в.о. начальника КП «Карлівка Новатор» Сергію Іщенку здійснити підсипання піску на дитячих ігрових майданчиках в місті; начальнику відділу з контролю за станом благоустрою Віктору Губарю зафіксувати місця з відкритими люками, визначити власника мережі та проконтролювати, щоб порушення було усунено.

Перший заступник міського голови Сергій Бобрицький акцентував увагу на впорядкуванні документів щодо права власності на дошкільні навчальні заклади та на нежитлову нерухомість Карлівської міської ради. Також він дав доручення в.о. начальника КП «Карлівка Новатор» Сергію Іщенку в найкоротший термін заключити договір на проведення аудиту.

В ході апаратної наради обговорено ряд інших робочих питань. За підсумками було надано відповідні доручення.

 

 « повернутися до списку новин