Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Стихійна торгівля в місті. Шляхи подолання.

Перший заступник міського голови Сергій Бобрицький 14 серпня дав інтерв’ю  журналістам ТРО «Контакт». Тема розмови – стихійна торгівля в місті.

Як зазначив Сергій Бобрицький, стихійні місця торгівлі в нашому місті давно вже стали серйозною проблемою. Систематично спеціалісти відділу з контролю за станом благоустрою проводять рейди, ведуть роз’яснювальну роботу. За останній місяць складено п’ять приписів та два адміністративних протоколів.

Але, як показує практика, жодні адміністративні заходи з рейдовими перевірками повністю проблему не вирішують.

За словами першого заступника, альтернатива стихійній торгівлі лише одна – ринок. Там достатньо місць та створені всі умови для людей, які хочуть реалізовувати продукцію, виготовлену у своїх підсобних господарствах. І ринковий збір для таких продавців символічний – лише гривня.

Проблема полягає у небажанні торговців дотримуватися визначеного порядку, мотивуючи це тим, що на узбіччі та тротуарі потік людей інтенсивніший.

Сергій Бобрицький озвучив напрямки подолання проблеми. Головне –постійно проводити роз’яснювальну роботу серед продавців сезонної продукції. Для цього буде діяти інформаційний пост. Для злісних порушників – складання приписів та адмінпротоколів.

 

А містянам потрібно пам’ятати, що придбання харчових продуктів в умовах, які не відповідають санітарним вимогам, може обернутися лихом.

 

 

 « повернутися до списку новин