Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Заходи проти стихійної торгівлі тривають

У вівторок, 18 серпня, працівники відділу з контролю за станом благоустрою апарату міської ради разом з представником поліції вкотре провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців, які здійснюють стихійну торгівлю по пров. Спартака.

Людям пояснювали, чим небезпечна торгівля «з землі», роздавали пам’ятки та правила щодо здійснення торгівлі під час карантину. Було акцентовано увагу, що однією із умов відкриття продуктового ринку в місті під час дії карантинних обмежень – це відсутність стихійних ринків. На цьому наголошено в постанові головного державного санітарного лікаря України №34 від 06.06.2020 року. Якщо не будуть виконуватися ці вимоги, можуть постраждати усі підприємці, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на продуктовому ринку.

Мешканцям, які хочуть реалізовувати власну сезонну продукцію було запропоновано перейти на територію ринку, де є всі умови і, як заохочення - тиждень здійснювати торгівлю без сплати «містового». Надалі плата за місце торгівлі складатиме лише гривню в день.

Така інформаційно-роз’яснювальна робота триватиме і надалі.« повернутися до списку новин