Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Карлівка святкувала День молоді

Кожного року в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді, свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

25 червня з нагоди Дня молоді, Дня державного службовця та Дня Конституції України на площі біля районного будинку культури на карлівчан чекала святкова програма.

Святкування розпочалося з вітального слова голови райдержадміністрації Сергія Костенка, який від імені керівників міста та району звернувся до присутніх з щирим побажанням миру, достатку, радості.

В ході урочистої частини грамотами райдержадміністрації, міської ради та районної ради були нагородженні найкращі державні службовці та працівники комунальних підприємств міста.

Пісенні вітання пролунали від аматорів районного будинку культури. Продовжили святкову програму молоді, веселі, талановиті та відкриті хлопці з кавер групи «DANCE-BAND» м. Суми.

Гучна весела музика, невмовкаюче щебетання дітлахів, пахощі шашликів і нескінченний потік бажаючих приєднатися до святкового дійства – таким був недільний вечір у Карлівці. Містяни та гості поспішали насолодитися усіма моментами свята, а  молодіжна дискотека стала підсумком народного гуляння.

 « повернутися до списку новин