Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

В Карлівці буде створена Молодіжна рада

З такою ініціативою виступив міський голова Олександр Наконечний під час зустрічі з активом 6-А класу гімназії імені Ніни Герасименко на початку березня 2019 року. Ідея школярам сподобалась, і вже 23 квітня вони запросили до себе міського голову для її обговорення.

На думку міського голови, влада має враховувати думку молодих людей під час розробки проектів та прийняття певних рішень. Тому створення Молодіжної ради при Карлівській міській раді стане своєрідним майданчиком для продукування ідей активної молоді.

Олександр Наконечний запропонував активу гімназії та шкіл міста створити дорадчий орган міської ради, взявши за основу модель місцевого самоврядування.

За словами очільника міста, Молодіжна рада буде пропонувати свої ідеї та ініціативи міській раді, матиме можливість брати участь у засіданнях сесій, депутатських комісій, вносити пропозиції до проектів рішень, які розглядатимуть депутати. Це буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики у місті. Рішення Молодіжної ради матимуть рекомендаційний характер та враховуватимуться при прийнятті рішень міської ради.

 « повернутися до списку новин