Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася нарада щодо обмеження часу реалізації алкогольних напоїв у торговельних точках міста

25 квітня 2018 року набув чинності закон, який дозволяє органам місцевого самоврядування забороняти в певний час доби продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

До міської ради часто надходять численні скарги та звернення від мешканців міста щодо порушення тиші і громадського порядку  в нічний час біля об’єктів торгівлі алкогольними напоями, де постійно збирається молодь та інші групи людей, які вживають алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво просто на вулиці.

Карлівська міська рада планує запровадити обмеження на нічний продаж алкоголю. На даний час оприлюднено проект рішення «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території Карлівської міської ради».

Про це йшлося на робочій нараді, яку провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Грінблат. Як повідомила Ірина Володимирівна, проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території Карлівської міської ради» розміщені на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради.  Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються протягом місяця з дня оприлюднення.

 « повернутися до списку новин