Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

На розгляд виконкому було винесено одинадцять питань порядку денного.

Розглянувши та обговоривши заяву Спеціалізованого приватного підприємства «Воєнні меморіали Схід», виконавчий комітет вирішив надати дозвіл на порушення об’єкту благоустрою для проведення пошукових земляних робіт з метою ексгумації німецьких військових поховань на території м. Карлівки в районі колишньої ЗОШ № 2.

Про погодження вартості платних послуг КП «Карлівка Новатор» доповідав начальник підприємства Валерій Фуртас, який пояснив, що це додаткові послуги, які на платній основі надаються мешканцям індивідуально по замовленню. До розгляду було надано калькуляції на послуги спеціалістів КП «Карлівка Новатор», на послуги погодинної роботи спецтехніки тощо. Після обговорення питання члени виконкому прийняли позитивне рішення.

В ході розгляду питань порядку денного було затверджено посадові інструкції начальника та спеціаліста І категорії відділу з контролю та комунікаційної діяльності апарату міської ради. Було вирішено здійснити передплату районної газети «Життя і слово» пенсіонерам - колишнім працівникам апарату Карлівської міської ради. Також виконком своїм рішенням обмежив проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів по вул. Левада, шляхом встановлення шлагбаума.

За розглядом заяв громадян про присвоєння адреси, про підтвердження поштової адреси, про погодження режиму роботи, про надання в оренду окремого елементу благоустрою були також прийняті відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин