Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відзначили найкращих педагогічних працівників

З нагоди Дня міста та Дня визволення Карлівщини від фашистських загарбників, за високі досягнення у професійній діяльності найкращим педагогічним працівникам міста було урочисто вручено сертифікати на отримання грошових винагород від Карлівської міської ради.

Сертифікати отримали дев’ятнадцять представників загальноосвітніх шкіл міста, дошкільних навчальних закладів, музичної школи, міжшкільного НВК, Станції юних натуралістів, Будинку дитячої та юнацької творчості, Станції юних техніків та ДЮСШ.

 

В.о. міського голови Олег Стовбун, заступник голови районної ради Сергій Якуба, перший заступник міського голови Сергій Бобрицький, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Четвериков і начальник загального відділу міської ради Володимир Слєпцов привітали присутніх з прийдешніми святами, подякували за віддану працю і високі здобутки.

 

В ході урочистого заходу  Олег Стовбун зазначив, що питання освіти було і надалі буде серед пріоритетних для міської ради і побажав усім педагогічним працівникам натхнення та наснаги у нелегкій, але дуже важливій роботі.

 

 « повернутися до списку новин