Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Хто володіє інформацією – той є захищеним!

Сучасна людина має змогу різними шляхами отримати необхідну інформацію, але послуги кваліфікованих юристів коштують дуже дорого, і не кожна безробітна особа має можливість оплатити такі послуги.

Тому в нашій державі було створено Бюро правової допомоги, спеціалісти якого безкоштовно надають інформацію усім верствам населення, а для  деяких категорій громадян, а саме - малозабезпечених осіб, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, учасників бойових дій та інших, здійснюють безкоштовний юридичний супровід.

Саме для безробітних, які є учасниками Антитерористичної операції на сході України, фахівцями Карлівської філії минулого тижня був проведений вебінар, який відвідала Сніжана Вітюгіна - головний спеціаліст Карлівського бюро правової допомоги.

Кваліфікований юрист Бюро правової допомоги розповіла про те, що відповідно до статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Також поінформувала учасників вебінару про:

  • законодавчо встановлені норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, порядок обрання вільної земельної ділянки;

  • перелік документів необхідних для звернення до уповноваженого органу;

  • присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру та набуття власності на земельну ділянку.

В кінці вебінару Сніжана Вітюгіна відповіла на поставлені в чаті запитання та надала контакти для особистих звернень громадян. 

 « повернутися до списку новин