Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася остання сесія Карлівської міської ради сьомого скликання

На сесію для розгляду та відповідного прийняття рішень було винесено ряд питаннь, які попередньо розглядались на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради та були оприлюднені на офіційному вебсайті Карлівської міської ради.

Серед основних питань порядку денного - виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року та уточнення показників міського бюджету, внесення змін до титульних списків на 2020 рік, земельні питання.

Значущим було питання щодо прийняття у комунальну власність Карлівської міської ради майна та майнових прав цілого ряду установ та будівель, земельних ділянок, які досі перебували у власності районної ради.

Одноголосно міські обранці ухвалили рішення про передачу нерухомого майна на баланс КП «Карлівка Новатор» та затвердили Програму поводження з безпритульними тваринами.

Також одноголосно було вирішено направити депутатське звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Голови Верховної Ради України, Голови комітету з питань податкової та митної політики з проханням сприяти розгляду та прийняттю законопроєктів щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців та відновлення права не застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

 

 

Підбиваючи підсумки роботи пленарного засідання, з нагоди закінчення каденції сьомого скликання в.о. міського голови Олег Стовбун подякував  депутатам міської ради за плідну роботу, порозуміння в прийнятті важливих рішень та  активну участь в громадському житті міста.

 
« повернутися до списку новин