A A A K K K
для людей із порушенням зору
Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Мітинг-реквієм в Голобородьківському старостинському окрузі

Дата: 08.05.2021 19:53
Кількість переглядів: 1020

8 травня о 09-00 годині в с. Голобородьківське біля братської могили воїнів та пам’ятного знаку на честь односельців, які загинули у роки Другої світової війни відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Присутні на заході почесні гості - міський голова Петро Світлик, староста В’ячеслав Старейко, голова міської організації ветеранів Микола Рєзнік, депутат міської ради Володимир Кравцов та директор НВК Ірина Шелехова поклали квіти пам’яті та вшанували полеглих хвилиною мовчання.

Звертаючись до мешканців, Петро Світлик наголосив, що День пам’яті та примирення присвячений пам’яті тих, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, тим, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Серед мільйонів загиблих – тисячі мешканців Карлівщини. Борг нинішнього і прийдешніх поколінь – їх пам’ятати.

В особливій тиші гордо і урочисто пролунали прізвища земляків, які ціною свого життя відвоювали мир.  Їхні імена навіки закарбовані в сторінках історії нашого краю.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь