Карлівська міська рада – в числі переможців!
Дата: 07.06.2021 16:40
Кількість переглядів: 482
Карлівська міська рада в 2021 р взяла участь в Щорічному конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської обласної ради, що проводиться в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 - 2021 роки».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21046549/000ca41dde28d0414a621ee3aa7ea2e2.jpg)
Його метою є підвищення екологічної культури населення, вирішення локальних екологічних проблем.
Від мешканців громади подано 3 проєкти: «Зелений клас на території Попівського НВК №1 Карлівської громади» (автор Качалка Тетяна), «Встановлення контейнерів для роздільного збору сміття в 16 навчальних закладах освіти Карлівської міської територіальної громади» (автор Голуб Марія), «Оптимізація шкільного подвір’я та упорядкування території Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, м. Карлівка» (автор Тарабан Ярослав).
Всі три проєкти здобули перемогу!
« повернутися