Онлайн-нарада Полтавської ОДА
Полтавщина продовжує залишатися в «жовтій» зоні карантину. Про це йшлося на апаратній онлайн-нараді в Полтавській облдержадміністрації 14 лютого.
Дистанційне навчання в школах дало змогу зменшити кількість хворих серед дитячого населення, повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, але ситуація залишається напруженою.
В ході обговорення питання запобігання поширенню COVID-19 на території Карлівської громади, т.в.о. міського голови, секретар ради Сергій Бобрицький зазначив, що за минулий тиждень в міській лікарні хворих на COVID-19 збільшилося з 26 до 41. Всього активних хворих в громаді налічується 300 осіб.
З початку вакцинальної кампанії по Карлівській ТГ щеплено від COVID-19 9176 чоловік. Всього зроблено 17239 щеплень.
Сергій Бобрицький у черговий раз закликав дотримуватися протиепідемічних заходів та не зволікати з вакцинацією тих громадян, хто не отримав жодного щеплення, додавши, що вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе та суттєво знизити ризик можливої госпіталізації й тяжкого перебігу хвороби.