Шановні мешканці Карлівської громади, представники бізнесу!
Наразі, на території громади ситуація контрольована та відносно спокійна. Ми – надійний тил для нашого фронту. Збройні Сили України допомагають нам, створюючи умови для життя і роботи, а ми повинні допомогти країні своєю працею.
Тому зараз життєво важливо відновлювати економіку в усіх сферах.
Закликаю вас виходити на роботу, відкривати свої підприємства, запустити виробництво, продаж, послуги, почати виплачувати зарплату, надавати робочі місця.
Нашій країні, як ніколи, потрібна сильна економіка.
Тільки разом, об'єднавши зусилля, ми переможемо!
Т.в.о. міського голови, секретар ради Сергій БОБРИЦЬКИЙ.