Засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, надр, охорони навколишнього середовища та санітарного стану
12 травня депутати міської ради працювали в комісії з питань регулювання земельних відносин, надр, охорони навколишнього середовища та санітарного стану.
На розгляд було надано майже сорок заяв фізичних та юридичних осіб про надання земельних ділянок в оренду.
Члени комісії ретельно опрацювали кожну заяву та супроводжуючі документи. З урахуванням змін до законодавства щодо надання земельних ділянок в оренду в умовах воєнного стану, були прийняті відповідні рекомендації для розгляду їх на третьому засідання другої позачергової сесії міської ради дев’ятого скликання.