Обговорили питання завершення навчального року
25 травня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткачов провів нараду з керівниками закладів освіти громади.
Було опрацьовано ключові питання щодо завершення поточного навчального року та підготовки до проведення національного мультипредметного тесту. Також обговорено питання зменшенням обсягів освітньої субвенції з державного бюджету.
Під час наради окреслено основні завдання, які необхідно вирішити в рамкам закінчення освітнього процесу 2021-2022 років, включаючи підготовку до оцінювання учнів та формування відповідних документів.
Як було зазначено, всі учні 11-х класів Карлівської громади зареєстровані для участі в національному мультипредметному тестуванні. Визначено пункти тестування, які відповідають всім вимогам. Проводяться роботи по забезпеченню наявних робочих місць швидкісним інтернетом.
В ході наради постало питання вручення випускникам свідоцтва про базову та повну загальну середню освіту в умовах воєнного стану. Після обговорення вирішено повернутися до цього питання в кінці червня. З урахуванням ситуації в країні та за згодою батьків, буде вирішено в якому форматі відбуватиметься видача атестатів.