До уваги суб’єктів підприємництва!
Відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» запроваджені програми грантів з підтримки підприємництва та створення нових робочих місць під час війни.
Надання грантів здійснюється Мінекономіки через АТ «Державний ощадний банк України». Подати заявку на участь разом з бізнес-планом виробничої діяльності бажаючі можуть через портал Дія.
АТ «Державний ощадний банк України» планується проведення ряду сесій інформаційних навчань для зацікавлених щодо грантових та кредитних програм Уряду.
Для детальної інформації щодо питань участі у вище зазначених навчаннях звертайтеся до відділу соціально-економічного та стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Карлівської міської ради.