Карлівська міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Обговорили питання запровадження воєнного стану в Україні

Відзавтра у 10 регіонах України та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії вводиться воєнний стан. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Олександра Наконечного з військовим комісаром Карлівського РВК підполковником Сергієм Лукашем.

В ході обговорення ситуації, яка склалася в Україні, було наголошено, що у переліку областей, де вводиться воєнний стан, Полтавщина відсутня. Військовий комісар Сергій Лукаш наголосив, що воєнний стан не означає оголошення війни. Воєнний стан вводиться винятково з метою посилення оборони України на фоні зростаючої агресії з боку Росії. Наразі Карлівський РВК працює у звичному режимі, проводиться організаційна робота, уточнюються плани та завдання.  

Як зазначив міський голова Олександр Наконечний, ми маємо далі працювати, але з розумінням того, що повинні бути готовими до розгортання будь-яких ситуацій. Та головне не потрібно панікувати і нагнітати ситуацію. Важливо згуртуватися, підтримати морально-психологічний стан наших захисників, які виконують поставлені завдання і захищають країну.

 

 

 « повернутися до списку новин